این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پکيج يونيت

يونيت پکيج,دستگاهي است که فرآيند سرمايش را بدون نياز به چيلر و فرآيند گرمايش را به کمک آب گرم موتورخانه و يا پکيج حرارتي انجام مي دهد. طريقه فرآيند سرمايش پکيج بدين صورت است که مايع مبرد پس از ورود به کويل سرمايشي با عبور از هواي ايجاد شده توسط فن پکيج به بخار تبديل شده و بدين ترتيب گرماي هواي ورودي گرفته شده و هواي سرد خروجي ايجاد مي شود.فرآيند گرمايش پکيج هم بدين صورت است که آب گرم خروجي از ديگ موتورخانه و يا پکيج گرمايشي وارد کويل هاي گرمايي پکيج يونيت شده و با عبور هوا از روي اين کويل ها, هواي گرم خروجي ايجاد مي شود.همانطور که ذکر شد مزيت پکيج يک پارچه بودن آن و عدم نياز به چيلر و به صرفه بودن آن نسبت به سيستم هواساز است.
پکيج يونيت ها که به نام داکت اسپليت يونيت هم خوانده ميشوند در دونوع زميني ( ايستاده ) و سقفي ساخته ميشوند و از نظر ظرفيت, بار برودتي و حرارتي مورد نياز براي واحد هاي مسکوني و يا اداري تا زيربناي 250 متر مربع را تامين ميکنند.
پکيج يونيت ها از نظر مکانيزم توليد سرما در نوع تراکمي (الکتريکي ) و يا جذبي ( گازي) توليد ميشوند . نوع جذبي آنها که با سوخت گاز کار ميکند بايستي در فضاي بيرون واحد مسکوني مانند پشت بام و يا تراس نصب شود .

برای تهیه این محصول با ما تماس بگیرید...

  • مشهد،خيابان سناباد چهـارراه پــل خـاكی،مقــابل تالار كسـری ،پـلاك 17
  • 051-38454040
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا